Wybrany wątek opinii

Gronowo Górne wraz z Przezmarkiem powinny być wlaczone do Elbląga. . A Elbląg powinien przylaczyć się do aglomeracji Trojmiejskiej. co proponowal prezydent Adamowicz. .Od 20 lat jesteśmy juz w XXI wieku, a Elbląg tkwi ciagle w latach 60- tych ub. wieku. Proszę się nie bać nowych wyzwań i spotkać się w końcu z Prezydent Gdańska, a nie tylko spoglądać na szuwarowy Olsztyn, bo on nam nie pomoże.
(2019.11.15)
Dokładnie 100% prawdy.
(2019.11.15)
a kto chciałby być z ciemnotą elbląską? wcielajcie głupszych od siebie,a rakuch już nie ma w okolicy, win stare komuchy od Gronowa
Tester (2019.11.15)
Najprościej nie chcemy żyć z normikami
(2019.11.15)
Powrót do komentarzy