Wybrany wątek opinii
Gronowo Górne wraz z Przezmarkiem powinny być wlaczone do Elbląga. .
A Elbląg powinien przylaczyć się do aglomeracji Trojmiejskiej. co proponowal prezydent Adamowicz. .Od 20 lat jesteśmy juz w XXI wieku, a Elbląg tkwi ciagle w latach 60- tych ub. wieku. Proszę się nie bać nowych wyzwań i spotkać się w końcu z Prezydent Gdańska, a nie tylko spoglądać na szuwarowy Olsztyn, bo on nam nie pomoże.
Do moderacji
Odpowiedz
23
5
Dokładnie 100% prawdy.
Do moderacji
Odpowiedz
1
3
a kto chciałby być z ciemnotą elbląską? wcielajcie głupszych od siebie,a rakuch już nie ma w okolicy, win stare komuchy od Gronowa
Do moderacji
Odpowiedz
1
5
Najprościej nie chcemy żyć z normikami
Do moderacji
Odpowiedz
0
0