UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

a kto chciałby być z ciemnotą elbląską? wcielajcie głupszych od siebie,a rakuch już nie ma w okolicy, win stare komuchy od Gronowa

Tester

Anuluj