UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
a kto chciałby być z ciemnotą elbląską? wcielajcie głupszych od siebie,a rakuch już nie ma w okolicy, win stare komuchy od Gronowa
Tester
a kto chciałby być z ciemnotą elbląską? wcielajcie głupszych od siebie,a rakuch już nie ma w okolicy, win stare komuchy od Gronowa
Tester