UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Gronowo Górne wraz z Przezmarkiem powinny być wlaczone do Elbląga. . A Elbląg powinien przylaczyć się do aglomeracji Trojmiejskiej. co proponowal prezydent Adamowicz. .Od 20 lat jesteśmy juz w XXI wieku, a Elbląg tkwi ciagle w latach 60- tych ub. wieku. Proszę się nie bać nowych wyzwań i spotkać się w końcu z Prezydent Gdańska, a nie tylko spoglądać na szuwarowy Olsztyn, bo on nam nie pomoże.