Wybrany wątek opinii
Prowadzę życie dobre i spokojne. Wszystko co zarobie mam dla siebie. Bawię się i wyjeżdżam bez ograniczeń. Robię co chcę i nikomu się z niczego nie tłumaczę. Nie mam szczególnych zmartwień. Mój sekret?.. ... Trzymanie się z dala od kobiet. Polecam.
Do moderacji
Odpowiedz
1
4
@StefanK - A to dziwne.
Do moderacji
Odpowiedz
2
0
Stefan... Yyyy nie wiem co mam ci powiedziec.....Mam kobiete i mam ją blisko... bo nie kazdy facet gustuje w facetach.....
Do moderacji
Odpowiedz
3
0