Wybrany wątek opinii

Prowadzę życie dobre i spokojne. Wszystko co zarobie mam dla siebie. Bawię się i wyjeżdżam bez ograniczeń. Robię co chcę i nikomu się z niczego nie tłumaczę. Nie mam szczególnych zmartwień. Mój sekret?.. ... Trzymanie się z dala od kobiet. Polecam.
StefanK (2019.11.09)
@StefanK - A to dziwne.
(2019.11.09)
Stefan... Yyyy nie wiem co mam ci powiedziec.....Mam kobiete i mam ją blisko... bo nie kazdy facet gustuje w facetach.....
(2019.11.09)
Powrót do komentarzy