UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Prowadzę życie dobre i spokojne. Wszystko co zarobie mam dla siebie. Bawię się i wyjeżdżam bez ograniczeń. Robię co chcę i nikomu się z niczego nie tłumaczę. Nie mam szczególnych zmartwień. Mój sekret?.. ... Trzymanie się z dala od kobiet. Polecam.
StefanK