UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Prowadzę życie dobre i spokojne. Wszystko co zarobie mam dla siebie. Bawię się i wyjeżdżam bez ograniczeń. Robię co chcę i nikomu się z niczego nie tłumaczę. Nie mam szczególnych zmartwień. Mój sekret?.. ... Trzymanie się z dala od kobiet. Polecam.

StefanK

Anuluj