UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Stefan... Yyyy nie wiem co mam ci powiedziec.....Mam kobiete i mam ją blisko... bo nie kazdy facet gustuje w facetach.....
Stefan... Yyyy nie wiem co mam ci powiedziec.....Mam kobiete i mam ją blisko... bo nie kazdy facet gustuje w facetach.....