UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Prowadzę życie dobre i spokojne. Wszystko co zarobie mam dla siebie. Bawię się i wyjeżdżam bez ograniczeń. Robię co chcę i nikomu się z niczego nie tłumaczę. Nie mam szczególnych zmartwień. Mój sekret?.. ... Trzymanie się z dala od kobiet. Polecam.

StefanK