Wybrany wątek opinii

dlaczego w bramce nie grał Madejski? Ktoś chce wytransferować słabego Rutkowskiego i przytulić kasę i dlatego wystawia się tego 2 klasy słabszego bramkarza, żeby się pokazał w pucharze?
(2019.10.30)
A może dlatego że wiadomo było że przygoda Olimpi może zakończyć się w tej rundzie i po niedzielnym meczu zdać odpocząć kilku zawodnikom, aby powalczyć o ligę no chyba że myślałeś że powalczymy o PP a odpuscimy ligę
Ten tego (2019.10.30)
Powrót do komentarzy