UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

A może dlatego że wiadomo było że przygoda Olimpi może zakończyć się w tej rundzie i po niedzielnym meczu zdać odpocząć kilku zawodnikom, aby powalczyć o ligę no chyba że myślałeś że powalczymy o PP a odpuscimy ligę

Ten tego

Anuluj