UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

A może dlatego że wiadomo było że przygoda Olimpi może zakończyć się w tej rundzie i po niedzielnym meczu zdać odpocząć kilku zawodnikom, aby powalczyć o ligę no chyba że myślałeś że powalczymy o PP a odpuscimy ligę

Ten tego