UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

dlaczego w bramce nie grał Madejski? Ktoś chce wytransferować słabego Rutkowskiego i przytulić kasę i dlatego wystawia się tego 2 klasy słabszego bramkarza, żeby się pokazał w pucharze?


Anuluj