UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
dlaczego w bramce nie grał Madejski? Ktoś chce wytransferować słabego Rutkowskiego i przytulić kasę i dlatego wystawia się tego 2 klasy słabszego bramkarza, żeby się pokazał w pucharze?
dlaczego w bramce nie grał Madejski? Ktoś chce wytransferować słabego Rutkowskiego i przytulić kasę i dlatego wystawia się tego 2 klasy słabszego bramkarza, żeby się pokazał w pucharze?