Wybrany wątek opinii
wolę terytorialsów niż wojsko prl co wysługiwało się ruskim okupantom, kalaborantom ruskim wieczna hańba i wstyd, waszych grobów nikt nie będzie sprzątał, spadać do Moskwy z tymi swoimi musułami i pustymi łbami
Do moderacji
Odpowiedz
2
7
Zdajesz sobie sprawę prostaku że teraz naplułeś w twarz paru milionom Polaków. Między innymi mi. Tylko za to że urodziliśmy się w PRL-u. Nikt się mnie nie pytał czy mam ochotę iść do wojska. Wojsko było obowiązkowe.
Do moderacji
Odpowiedz
7
4