UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

wolę terytorialsów niż wojsko prl co wysługiwało się ruskim okupantom, kalaborantom ruskim wieczna hańba i wstyd, waszych grobów nikt nie będzie sprzątał, spadać do Moskwy z tymi swoimi musułami i pustymi łbami

mlody fgy

Anuluj