UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
wolę terytorialsów niż wojsko prl co wysługiwało się ruskim okupantom, kalaborantom ruskim wieczna hańba i wstyd, waszych grobów nikt nie będzie sprzątał, spadać do Moskwy z tymi swoimi musułami i pustymi łbami
mlody fgy