UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Zdajesz sobie sprawę prostaku że teraz naplułeś w twarz paru milionom Polaków. Między innymi mi. Tylko za to że urodziliśmy się w PRL-u. Nikt się mnie nie pytał czy mam ochotę iść do wojska. Wojsko było obowiązkowe.