UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Zdajesz sobie sprawę prostaku że teraz naplułeś w twarz paru milionom Polaków. Między innymi mi. Tylko za to że urodziliśmy się w PRL-u. Nikt się mnie nie pytał czy mam ochotę iść do wojska. Wojsko było obowiązkowe.


Anuluj