UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Panie z urzędu pracy nie mìłe. Byłem świadkiem jak jedna z urzędniczek z pup krzyczała na osobę bezrobotną. Przydało by tej się szkolenie przygotowujące ja do pracy z ludźmi. Chaos i brak organizacji. Nie wspominając o braku kompetencji ze strony pracowników PUP.

Paw69

Anuluj