UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Panie z urzędu pracy nie mìłe. Byłem świadkiem jak jedna z urzędniczek z pup krzyczała na osobę bezrobotną. Przydało by tej się szkolenie przygotowujące ja do pracy z ludźmi. Chaos i brak organizacji. Nie wspominając o braku kompetencji ze strony pracowników PUP.
Paw69