UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Dziwie sie kto ich tam wpuscil, to jes teren budowy powinien juz byc ogrodzony, firma wygrala przetarg i takie walesanie sie po budowie ,raz zagraza bezpieczenstwu , po drugie utrudnia prace realizacji inwestycji (nalezaloby ukarac protestujacych , jesli to nie bylo uzgodnione z wykonawca) .I dobrze ludzie pisza ,gdzie oni byli jak Warszawa zupelnie niedawno trula Baltyk.A tak na marginesie to portel powinien tam postawic kilku swoich redaktorow zeby robili za tlum , bo fotogtafowanie trzech i pisanie o protescie jest duzym naduzyciem medialnym ,Portel scjodzicie na psy.
Wtrasie