UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Dziwie sie kto ich tam wpuscil, to jes teren budowy powinien juz byc ogrodzony, firma wygrala przetarg i takie walesanie sie po budowie ,raz zagraza bezpieczenstwu , po drugie utrudnia prace realizacji inwestycji (nalezaloby ukarac protestujacych , jesli to nie bylo uzgodnione z wykonawca) .I dobrze ludzie pisza ,gdzie oni byli jak Warszawa zupelnie niedawno trula Baltyk.A tak na marginesie to portel powinien tam postawic kilku swoich redaktorow zeby robili za tlum , bo fotogtafowanie trzech i pisanie o protescie jest duzym naduzyciem medialnym ,Portel scjodzicie na psy.
Wtrasie