Wybrany wątek opinii
Smuci mnie brak kultury publiczności. Dokąd to tak się Państwo spieszyliscie pod koniec koncertu, że już wychodziliscie z sali, kiedy zespół bisowal? Taki brak szacunku dla artysty, wstyd! Przyszliscie za darmo na koncert i ciężko było posiedzieć do końca? Spieszyliscie się, żeby nie stać w drodze powrotnej w korkach?? Wstyd!
Do moderacji
Odpowiedz
20
1
Wstyd to był jak co niektórzy z tej publiczności dawno chyba nie widzieli mydla i wody a o zasadach dobrego wychowania nie mieli pojęcia...miałem wątpliwą przyjemność siedzieć pomiędzy takim nieświeżym panem a panią która skakała i machała rękoma 10 cm przed moim nosem :( cieszę się że ktoś się dobrze bawi, ale zupełnie nie bierze pod uwagę innych...i dodam, że brak kultury to chyba nie tylko kwestia darmowego koncertu, poprzednio na royal concert za mną bylo towarzystwo co cały czas na głos gadało, śmiało się i rozmawiało przez telefon :(
Do moderacji
Odpowiedz
5
0
@Joe - święte słowa
Do moderacji
Odpowiedz
1
0