UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Wstyd to był jak co niektórzy z tej publiczności dawno chyba nie widzieli mydla i wody a o zasadach dobrego wychowania nie mieli pojęcia...miałem wątpliwą przyjemność siedzieć pomiędzy takim nieświeżym panem a panią która skakała i machała rękoma 10 cm przed moim nosem :( cieszę się że ktoś się dobrze bawi, ale zupełnie nie bierze pod uwagę innych...i dodam, że brak kultury to chyba nie tylko kwestia darmowego koncertu, poprzednio na royal concert za mną bylo towarzystwo co cały czas na głos gadało, śmiało się i rozmawiało przez telefon :(
Słuchacz