UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Smuci mnie brak kultury publiczności. Dokąd to tak się Państwo spieszyliscie pod koniec koncertu, że już wychodziliscie z sali, kiedy zespół bisowal? Taki brak szacunku dla artysty, wstyd! Przyszliscie za darmo na koncert i ciężko było posiedzieć do końca? Spieszyliscie się, żeby nie stać w drodze powrotnej w korkach?? Wstyd!

Joe