UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Smuci mnie brak kultury publiczności. Dokąd to tak się Państwo spieszyliscie pod koniec koncertu, że już wychodziliscie z sali, kiedy zespół bisowal? Taki brak szacunku dla artysty, wstyd! Przyszliscie za darmo na koncert i ciężko było posiedzieć do końca? Spieszyliscie się, żeby nie stać w drodze powrotnej w korkach?? Wstyd!

Joe

Anuluj