Wybrany wątek opinii
Elbląg.....lenie śmierdzące...... Powinni iść wszyscy co mają prawo głosować ????????????????wstydzę się Was ........ Elblążkowo...... Wstyd
Do moderacji
Odpowiedz
5
2
Gościu masz słuszną rację Ci co nie poszli głosować najwięcej będą się madrzyc i narzekać jak to im jest źle bardzo źle postąpił że nie poszli do urn wyborczych a może nie czują się że są też odpowiedzialni za dobro Polski cieszmy się PIS jest WIELKI i wyborcy też
Do moderacji
Odpowiedz
3
0