Wybrany wątek opinii

Elbląg.....lenie śmierdzące...... Powinni iść wszyscy co mają prawo głosować ????????????????wstydzę się Was ........ Elblążkowo...... Wstyd
(2019.10.13)
Gościu masz słuszną rację Ci co nie poszli głosować najwięcej będą się madrzyc i narzekać jak to im jest źle bardzo źle postąpił że nie poszli do urn wyborczych a może nie czują się że są też odpowiedzialni za dobro Polski cieszmy się PIS jest WIELKI i wyborcy też
Zg elblag (2019.10.14)
Powrót do komentarzy