UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Gościu masz słuszną rację Ci co nie poszli głosować najwięcej będą się madrzyc i narzekać jak to im jest źle bardzo źle postąpił że nie poszli do urn wyborczych a może nie czują się że są też odpowiedzialni za dobro Polski cieszmy się PIS jest WIELKI i wyborcy też
Zg elblag