UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Gościu masz słuszną rację Ci co nie poszli głosować najwięcej będą się madrzyc i narzekać jak to im jest źle bardzo źle postąpił że nie poszli do urn wyborczych a może nie czują się że są też odpowiedzialni za dobro Polski cieszmy się PIS jest WIELKI i wyborcy też

Zg elblag

Anuluj