UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Elbląg.....lenie śmierdzące...... Powinni iść wszyscy co mają prawo głosować ????????????????wstydzę się Was ........ Elblążkowo...... Wstyd
Elbląg.....lenie śmierdzące...... Powinni iść wszyscy co mają prawo głosować ????????????????wstydzę się Was ........ Elblążkowo...... Wstyd