UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Elbląg.....lenie śmierdzące...... Powinni iść wszyscy co mają prawo głosować ????????????????wstydzę się Was ........ Elblążkowo...... Wstyd


Anuluj