Wybrany wątek opinii
To, że radni ileś tam razy zajmowali się tematem zwykłej tabliczki to kompromitacja całej Rady Miejskiej.
Po pierwsze nie mam pojęcia komu ta nazwa mogła się nie spodobać, a po drugie to w tym mieście jest mnóstwo innych, pilniejszych spraw do załatwienia.
Kabaret za publiczne pieniądze - nic więcej.
Do moderacji
Odpowiedz
5
0
To jest pikuś, a jak radni bodajże rok temu, zmienili nazwę ulicy 12-go lutego na o obecną 12-go lutego haha i nad tym debatowali.
Do moderacji
Odpowiedz
1
1