UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

To jest pikuś, a jak radni bodajże rok temu, zmienili nazwę ulicy 12-go lutego na o obecną 12-go lutego haha i nad tym debatowali.

Tomasz 85

Anuluj