UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
To jest pikuś, a jak radni bodajże rok temu, zmienili nazwę ulicy 12-go lutego na o obecną 12-go lutego haha i nad tym debatowali.
Tomasz 85
To jest pikuś, a jak radni bodajże rok temu, zmienili nazwę ulicy 12-go lutego na o obecną 12-go lutego haha i nad tym debatowali.
Tomasz 85