UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

To, że radni ileś tam razy zajmowali się tematem zwykłej tabliczki to kompromitacja całej Rady Miejskiej. Po pierwsze nie mam pojęcia komu ta nazwa mogła się nie spodobać, a po drugie to w tym mieście jest mnóstwo innych, pilniejszych spraw do załatwienia. Kabaret za publiczne pieniądze - nic więcej.

lud pracujący

Anuluj