UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

To, że radni ileś tam razy zajmowali się tematem zwykłej tabliczki to kompromitacja całej Rady Miejskiej. Po pierwsze nie mam pojęcia komu ta nazwa mogła się nie spodobać, a po drugie to w tym mieście jest mnóstwo innych, pilniejszych spraw do załatwienia. Kabaret za publiczne pieniądze - nic więcej.

lud pracujący