UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Marzenia ,,ściętej głowy" , Jak to pan powiedział ,był PRL i wszystkim żyło się bardzo dobrze ? tylko nie powiedziałeś ilu ludziom ,,zwichnęliście" kariery zawodowe i jak ich niszczyliście , ilu przez was gniło w więzieniach ilu zostało rozstrzelanych .Ja pamiętam PRL i takiego miodzio nie było , był za to za przeproszeniem panoszący się promoskiewski czerwony syf i takim pozostaniecie . Tym chamom co ,,pracowali" w urzędach wojewódzkich PZPR powinno się odebrać emerytury. Za PRL czerwone chamstwo żarło , chlało , i nic nie robiło na koszt podatnika , PO na taśmach ,,Prawdy" robiła to samo .