Wybrany wątek opinii

To jest oczywiście prawda, różnica jest taka, że żołnierze i przywódcy Batalionów Chłopskich nigdy nie uzurpowali sobie przynależności do Polskiego Państwa Podziemnego, podczas gdy renegaci z NSZ i kłamcy z IPN - jak najbardziej;
RobertKoliński (2019.09.28)
Ty zawsze byłeś taki głupi czy dopiero po nocce z Biedroniem na łeb Ci padło
(2019.09.28)
BCh po prostu były częścią PPP, także o uzurpacji nie ma co mówić, nawet w kontekście "chciejstwa". Natomiast obecne próby dopisywania do PPP NSZ to nawet nie uzurpacja, tylko potworne kłamstwo historyczne.
(2019.09.29)
Powrót do komentarzy