Wybrany wątek opinii
Młodość spędziłem w pałacu , jakie były piękne kominki,piece,schody żeliwne, malowidła na ścianach / kto nie widział niech żałuje / mi zostały tylko wspomnienia ... Parę obrazów z pałacu znajduje się w muzeum w Morągu .
Do moderacji
Odpowiedz
14
0
@Dawny mieszkaniec Gladysz - Oj, zazdroszczę tamtych widoków, musiał być przepiękny i jeszcze wtedy w oryginale.
Do moderacji
Odpowiedz
3
0