Wybrany wątek opinii

Młodość spędziłem w pałacu , jakie były piękne kominki,piece,schody żeliwne, malowidła na ścianach / kto nie widział niech żałuje / mi zostały tylko wspomnienia ... Parę obrazów z pałacu znajduje się w muzeum w Morągu .
Dawny mieszkaniec Gladysz (2019.09.01)
@Dawny mieszkaniec Gladysz - Oj, zazdroszczę tamtych widoków, musiał być przepiękny i jeszcze wtedy w oryginale.
Paola (2021.04.25)
Powrót do komentarzy