UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Młodość spędziłem w pałacu , jakie były piękne kominki,piece,schody żeliwne, malowidła na ścianach / kto nie widział niech żałuje / mi zostały tylko wspomnienia ... Parę obrazów z pałacu znajduje się w muzeum w Morągu .

Dawny mieszkaniec Gladysz

Anuluj