UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@Dawny mieszkaniec Gladysz - Oj, zazdroszczę tamtych widoków, musiał być przepiękny i jeszcze wtedy w oryginale.

Paola

Anuluj