UWAGA!
[X]lub zarejestruj konto na portElu.
Choćby darmowe wystawienie straganów, na całe wakacje, na starym mieście. Tak aby ożywić, starówkę. Zaś imprezy, które organizują restauratorzy, wydaję się być tragiczne. Ponieważ zasiadajacy klienci zamiast zjeść posiłek przy muzyce, muszą oglądać "stado" dzikich ludzi. To Władza tego miasta powinna w sezonie, ściągać turystów, organizować tzw. jarmarki, bądź udostępniać w niższych cenach, "ogródki". Również powinmi stworzyć zaplecze dla mieszkańców Elbląga. Udzielanie ulgi w sezonie letnim, sprzedawcą regionalnych produktów w miejscu rozłożenia stoiska. Kolejno, można by było stworzyć plaże dla mieszkańców przy kanale (na wzór tego w Olsztynie). Wówczas nie oglądali byśmy ludzi, którzy szaleja w strojach kąpielowych pod katedrą. Kolejno storzenie dużego placu zabaw dla dzieci. Taki jak mają mieszkańcy Pasłęka. Jest tak dużo możliwości, natomiast brak podjęcia jakich kolwiek działań i decyzji, ze strony rządzących. Nic dziwnego, że Elbląg robi się wyludniały.
Jola z Elbląga