UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Były Dni Elbląga, cyklicznie są imprezy pod egidą Magdy Gesler, trzy dni obchodzono Święto Wojska, a w ostatni weekend sierpnia odbędzie się tradycyjny jarmark Święto Chleba. A tu ktoś twierdzi, że w Elblągu nic się nie dzieje. To co ma być, aby tego kogoś zadowoliło.
Mimon