UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Były Dni Elbląga, cyklicznie są imprezy pod egidą Magdy Gesler, trzy dni obchodzono Święto Wojska, a w ostatni weekend sierpnia odbędzie się tradycyjny jarmark Święto Chleba. A tu ktoś twierdzi, że w Elblągu nic się nie dzieje. To co ma być, aby tego kogoś zadowoliło.

Mimon

Anuluj