UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Ciekawe jak dlugo na Modrzewinę będą jechali policjanci z nowej komendy na Lotnisku ? Jeżeli już tak sie upieraja, by budować jedyną placowkę i na dalekich peryferiach, co jest ewidentną glupotą, to chociaż trzeba stworzyć dwa posterunki policji, 1/ na Modrzewinie 2/ Stare Miasto lub Wyspa Spichrzów