Wybrany wątek opinii
Warto, by Ratusz zrobil analizę porownawczą ilości domkow z ogrodami w Elblagu, a iloscią mieszkajacych tam psow i kotow. To samo dotyczy placowek podleglych Miastu / szkoly, przedszkola, żlobki, firmy typu Zieleń Miejska, WPWiK MPO, gdzie są warunki do trzymania zwierząt. Przecież Miasto doklada do schroniska,
Do moderacji
Odpowiedz
0
1
moze warto, zeby Pan napisal wniosek do Urzedu ze swoją rewelacyjną propozycją zamiast marnowac talenty w komentarzach na Portelu, z ktorych nic nie wynika?
Do moderacji
Odpowiedz
1
1