UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Warto, by Ratusz zrobil analizę porownawczą ilości domkow z ogrodami w Elblagu, a iloscią mieszkajacych tam psow i kotow. To samo dotyczy placowek podleglych Miastu / szkoly, przedszkola, żlobki, firmy typu Zieleń Miejska, WPWiK MPO, gdzie są warunki do trzymania zwierząt. Przecież Miasto doklada do schroniska,


Anuluj