UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Warto, by Ratusz zrobil analizę porownawczą ilości domkow z ogrodami w Elblagu, a iloscią mieszkajacych tam psow i kotow. To samo dotyczy placowek podleglych Miastu / szkoly, przedszkola, żlobki, firmy typu Zieleń Miejska, WPWiK MPO, gdzie są warunki do trzymania zwierząt. Przecież Miasto doklada do schroniska,