UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

moze warto, zeby Pan napisal wniosek do Urzedu ze swoją rewelacyjną propozycją zamiast marnowac talenty w komentarzach na Portelu, z ktorych nic nie wynika?


Anuluj