Wybrany wątek opinii
Myślę, że nie zaszkodziłoby sprawdzić tachograf ciężarówki, czy nie przyspieszał kiedy zauważył że jest wyprzedzany. Niejednokrotnie byłem świadkiem takiego skandalicznego zachowania ze strony ludzi z kompleksami, gdyby okazało się że tak było, wyjaśniłoby to dlaczego samochód w ostatniej chwili skręcił w zjazd.
Do moderacji
Odpowiedz
0
0
Nigdy nie wyprzedzam tuż przed zjazdem, dlatego uniknąłem takich przykrych zdarzeń. Raczej bym nie szukał winy u innych kierowców !
Do moderacji
Odpowiedz
1
0
Nie twierdzę, że wyprzedzałem przed zjazdem, lecz niejednokrotnie podczas wyprzedzania oszołomy przyspieszały czy to kiedy ja wyprzedzałem czy też inni których widziałem w lusterku jak auto jadące za mną nagle się zbliża a samochód wyprzedzający ma coraz mniej miejsca aby zakończyć manewr. Takie zachowania są skandaliczne.
Do moderacji
Odpowiedz
0
0