UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Nie twierdzę, że wyprzedzałem przed zjazdem, lecz niejednokrotnie podczas wyprzedzania oszołomy przyspieszały czy to kiedy ja wyprzedzałem czy też inni których widziałem w lusterku jak auto jadące za mną nagle się zbliża a samochód wyprzedzający ma coraz mniej miejsca aby zakończyć manewr. Takie zachowania są skandaliczne.