UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Nie twierdzę, że wyprzedzałem przed zjazdem, lecz niejednokrotnie podczas wyprzedzania oszołomy przyspieszały czy to kiedy ja wyprzedzałem czy też inni których widziałem w lusterku jak auto jadące za mną nagle się zbliża a samochód wyprzedzający ma coraz mniej miejsca aby zakończyć manewr. Takie zachowania są skandaliczne.