UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Nigdy nie wyprzedzam tuż przed zjazdem, dlatego uniknąłem takich przykrych zdarzeń. Raczej bym nie szukał winy u innych kierowców !


Anuluj