UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Nigdy nie wyprzedzam tuż przed zjazdem, dlatego uniknąłem takich przykrych zdarzeń. Raczej bym nie szukał winy u innych kierowców !
Nigdy nie wyprzedzam tuż przed zjazdem, dlatego uniknąłem takich przykrych zdarzeń. Raczej bym nie szukał winy u innych kierowców !