UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Sedleś słabo, Ryk niewidoczny A Szupryt dobrze( w drugiej połowie tylko jego stroną atakowaliśmy) A jak chcesz grać ofensywnie to zmień trenera bo to był typowy obrońca i bronienie ma w mentalności( to jest po prostu jego styl grania wybronić A z przodu jak się uda to dobrze A jak nie to trudno.

Bicmac

Anuluj