UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Sedleś słabo, Ryk niewidoczny A Szupryt dobrze( w drugiej połowie tylko jego stroną atakowaliśmy) A jak chcesz grać ofensywnie to zmień trenera bo to był typowy obrońca i bronienie ma w mentalności( to jest po prostu jego styl grania wybronić A z przodu jak się uda to dobrze A jak nie to trudno.

Bicmac