Wybrany wątek opinii
@zainteresowany - - "pytanie skoro producenci w innych gałęziach gospodarki płacą za gaz, prąd i media dla czego rolnik ma nic nie płacić? " - Bo rolnicy są od brania za friko naszą kasę, naszą wodę, nasze paliwo i wiele jeszcze innych dodatków. A coś od siebie dać broń Boże !!!!! Niestety tak zostali nauczeni, bo rolnik to święta krowa !!!!!
Do moderacji
Odpowiedz
2
6
Czyja wodę? Skoro woda jest wszytkich? A Ty płacisz za to że bierzesz nasze powietrze i oddychasz za Friko?
Do moderacji
Odpowiedz
3
0
" A Ty płacisz za to że bierzesz nasze powietrze i oddychasz za Friko?" - Każdy płaci w podatkach !!!!! Problem w tym, że dopłaty za friko dostają tylko wybrani np. rolnicy !!!
Do moderacji
Odpowiedz
5
1